Kariera

Wir fördern IHREN Erfolg

Grupa SFI oferuje klientom z sektora motoryzacyjnego i innych branż projekt oraz wykonanie zautomatyzowanych systemów transportu technologicznego. W oparciu o 150 lat doświadczenia dostarczamy zoptymalizowane i innowacyjne rozwiązania.

Jesteśmy dostawcą do takich firm jak: BWM, Volvo, Audi, Daimler i wielu innych.

W związku z rozwojem naszej grupy poszukujemy pracowników do nowo otwartej SFI Polska Sp. z o.o. w Jasionce na stanowisku:

Inżynier sprzedaży maszyn do recyklingu

Opis stanowiska:
  • Sprzedaż maszyn dla Klientów z branży recyklingu
  • Doradztwo techniczne
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi Klientami

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży branży dóbr inwestycyjnych dla przemysłu recyklingowego
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wiedza z dziedziny recyklingu i budowy maszyn
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
  • Ciekawe i pełne wyzwań stanowisko pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Możliwość samorealizacji, rozwoju zawodowego oraz szkolenia doskonalące

Dalsze informacje pod adresem Naszej spółki siostrzanej http://www.amb-group.de/pl/

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim na adres kariera@sfi-group.com lub listownie na

SFI Stotz Fredenhagen Industries GmbH
Personalabteilung
Heinkelstr. 1
70806 Kornwestheim
Niemcy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".