Kontakt

Zapytaj się Nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o AMB, prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie e-maila. Chętnie skontaktujemy sie z Tobą.

 

Szybki kontakt:

AMB Technology GmbH
Peseckendorfer Weg 7
39387 Oschersleben
Deutschland

Zakład:

E-mail: info@amb-group.de
Tel.: + 49 (0) 39 49 | 94 18-0
Fax: + 49 (0) 39 49 | 94 18-50

Dział sprzedaży:

Email: sales@amb-group.de
Email: info@fuel-tech-systems.com
Tel.: + 49 (0) 26 02 | 9196 822
Fax: + 49 (0) 39 49 | 94 18-50

Serwis:

Email: service@amb-group.de
Tel.: + 49 (0) 39 49 | 94 18-33
Fax: + 49 (0) 39 49 | 94 18-50

 

 

 

Siedziby:

Od 15.05.2014 r. firma AMB Technology GmbH należy do spółki siostrzanej SFI Stotz Fredenhagen Industries GmbH

 

Stuttgart / Kornwestheim:

E-mail: info@stotz-fredenhagen.com
Tel.: +49 (0) 7154 | 204 - 0

SFI Stotz Fredenhagen Industries GmbH
Heinkelstr. 1
70806 Kornwestheim

 

Frankfurt / Dreieich:

E-mail: info@stotz-fredenhagen.com
Tel.: +49 (0) 6103 | 80 53 – 0

SFI Stotz Fredenhagen Industries GmbH
Robert-Bosch-Str. 32
63303 Dreieich

 

Belgia:  

Philippe Thuysbaert
E-mail: p.thuysbaert@stotz-fredenhagen.com
Mobil +32 483 454333

SFI Stotz Fredenhagen Industries GmbH
Branch Office Benelux
Herentalsebaan 25
2980 Zoersel

 

Chiny:

Mike Lenk
E-mail: lenk.mike@fredenhagen.com
Tel.: +86 431 8192 5858-0

FCC Fredenhagen Conveyor Systems
(Changchun) Co.Ltd.
No. 855 Chaoran Street
Hi-Tech Development Zone
130103 Changchun


Polska:

E-mail: info@sfi-group.pl
Tel.: +48 17 881 10 13

SFI Polska Sp. z o.o.
Jasionka 954

36-002 Jasionka

 

Meksyk:

 
E-mail: f.navarro@effort.com.mx
Tel.: +52 222 2230601

SFI Stotz Fredenhagen Industries
Mexiko/Effort
Camino a San Lorenzo No. 1202A
72730 Puebla

 

Szwecja:

Thomas Keil
E-mail: t.keil@stotz-fredenhagen.com
Tel.: +46 76 264 82 07

SFI Stotz Fredenhagen Industries GmbH
Simtuna Gölja 7
74971 Fjärdhundra

 

Hiszpania:

Jaume Masclans
E-mail: j.masclans@stotz-fredenhagen.com
Tel.: +34 936 362-219

SFI Stotz Fredenhagen Industries S.A.
Co/Castello 17
08830 Sant Boi de Llobregat

 

Czechy:

 Josef Dostal
E-mail: josef.dostal@stotz-fredenhagen.cz
Tel.: +420 602 778144

Stotz-Fredenhagen.s.r.o.
Tyršova 15 
CZ-Prostějov 796 01

 

USA:

 Rainer Herzog
E-mail: r.herzog@stotz-fredenhagen.com
Tel.: +1 864 248 0802

SFI America, Inc.
500 A1 East Lee Road
Taylors, SC 29687